Instrumenti

ROCLITE instrumentu sortimentā ir pieejami dažādi instrumenti ērtākai ārsienu un starpsienu izveidei. Pareizā instrumenta pielietojums nodrošina ātru mūrēšanas procesu un kvalitatīvāku darba rezultātu.

Rokas instrumenti

Roclite vadula līmei

Ar vadulas palīdzību līmjavas uzklāšana uz horizontālās bloku virsmas ir ievērojami vienkāršāka. Līmes vadula vienmērīgi uzklāj līmjavu uz virsmas, kas nodrošina vienādu šuves biezumu. Visiem blokiem ir attiecīgā platuma vadulas.

Roclite kausiņš līmei

Ērts instruments ātrai un ekonomiskai līmes uzklāšanai uz vieglbetona bloku līmējamās virsmas. Roclite instrumentu klāstā  ir kausiņi attiecīgā platuma ROCLITE blokiem:  100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm.

Roclite rokas frēze

Rokas instruments rievu frēzēšanai, kā arī šuvju armatūras ierīkošanai un elektroinstalācijas ierīkošanai.

Roclite rīvdēlis

Rīvdēlis tiek lietots lai izīdzinātu nelīdzenumus uz sienām no vieglbetona. Pirms nākamās rindas ieklāšanas ir jāpārbauda sienu līdzenumu, un, nepieciešamības gadījumā, izlīdzināt tos ar rīvdēļa palīdzību. Siena tiek izlīdzināta arī pirms špakteles un apmetuma uzklāšanas. Instrumentu klāstā ir dažādi rīvdēļi.

Roclite rokas zāģis

Vieglbetona bloku zāģēšanai tiek piedāvāts speciālais rokas zāģis ar lielizmēra zobiem. Roclite rokas Instrumentu klāstā ir pieejams zāģis ar garumu 450 mm un 630 mm.

Bauroc, SIA
Katlakalna iela 9, Rīga
LV-1073